Euro – Win

Akcesoria alkoholowe
na miarę mistrzów!

Winiarstwo

Jak podaje wikipedia winiarstwo to działalność polegająca na wytwarzaniu wina, którą można prowadzić w domu, w zakładach rzemieślniczych i przemysłowych czy gospodarstwach skupiających się na produkcji winogron i wina gronowego czyli winnicach.

W swoim asortymencie staramy się posiadać produkty dla tej pierwszej z wymienionych grup tj.dla osób robiących wino gronowe jak i owocowe w niewielkich ilościach na własny użytek. Klient może zakupić u nas całą gamę produktów, począwszy od: balonów do wina od 5-54l, pras do wyciskania soku z owoców, młynków. Jednak sam sprzęt to nie wszystko. 

Oferujemy również szeroki wybór drożdży, pożywek, środków klarujących, itp. Jeśli już zrobimy nasze smaczne domowe wino polecamy zakup butelek, korków, kapturków i etykiet. 

Sprzyjające  warunki atmosferyczne w Polsce spowodowały, że w ostatnich latach dynamicznie rozwija się winiarstwo profesjonalne. Są to zarówno niewielkie przydomowe winniczki, jak i wielkopowierzchniowe nasadzenia winorośli. Starając się dostosować do rozwijającego się rynku systematycznie powiększamy swój asortyment. Każdy, kto planuje założyć własną plantację winorośli już od pierwszych nasadzeń może się u nas zaopatrzyć w niezbędny asortyment związany z uprawą winnego krzewu.

W swojej ofercie posiadamy paliki, zapinki oraz cały asortyment związany z budową rusztowań oraz niezbędne narzędzia potrzebne w odpowiednim prowadzeniu winnego krzewu. Po dwóch, trzech latach jak już nasze krzewy wydadzą owoce klienci mogą liczyć na doradztwo i pomoc  w wyposażeniu winiarni. 

Asortyment w naszym sklepie

Nasza oferta obejmuje duży wybór urządzeń potrzebnych do przerobu owoców tj: młynki, młynkoodszypułkowarki, prasy, hydroprasy oraz prasy pneumatyczne. Przygotowane owoce zazwyczaj macerujemy w kadziach fermentacyjnych, które można znaleźć u nas w pojemnościach od 110 l do 1000 l. Wytłoczony moszcz zazwyczaj fermentujemy w zbiornikach nierdzewnych i tutaj też mogą Państwo liczyć na szeroki wybór pojemności oraz modeli. Posiadamy również zbiorniki w wersji ekonomicznej  EKo od 50l do 1000 l, A dla nieco wymagających klientów oferujemy zbiorniki typu PROFI na nóżkach oraz z dnem stożkowym od 15l do nawet dużych rzędu kilku tysięcy. Na życzenie klienta oferujemy również zbiorniki zamknięte oraz wyposażone dodatkowo w płaszcze wodne.

Nasza oferta obejmuje pełen wachlarz urządzeń związanych z przepompowywaniem, filtrowaniem, korkowaniem oraz zakręcaniem. Dzięki dużej powierzchni magazynowej większość oferowanego przez nas sprzętu jest dostępna od ręki. Gotowe wino zanim trafi na stół do klienta musi zostać rozlane do butelek. Posiadamy w ciągłej sprzedaży nalewarki, korki, korkownice i kapturki termokurczliwe. Ponad 1 tyś m2 powierzchni magazynowej pozwala nam na utrzymanie w stałej dostępności kilkunastu modeli butelek w ilościach wielopaletowych. Posiadamy własną ekspozycję winiarską, gdzie Klient może fizycznie obejrzeć oferowane produkty oraz dobrać sprzęt optymalny do jego skali produkcji.