Euro – Win

Akcesoria alkoholowe
na miarę mistrzów!

W tym roku firma Euro-Win obchodzi swoje 20-lecie. Nasza historia rozpoczęła się od pasji i hobby właściciela, które z czasem przerodziły się w prężnie działającą firmę. Pierwsze kroki w winiarstwie amatorskim, prowadzone przez Mariusza Wójtowicza, założyciela Euro-Win, polegały na produkcji domowych win i nalewek. Techniczne wykształcenie i zamiłowanie do eksperymentowania zaowocowały skonstruowaniem własnej prasy do owoców, co stało się impulsem do założenia firmy. Oficjalnie rozpoczęliśmy działalność 1 maja 2004 roku, w dniu wejścia Polski do Unii Europejskiej, w rodzinnym domu w Warzycach.

Od skromnych początków, zajmując się produkcją pras ramowych, firma systematycznie poszerzała swoją ofertę, dodając niezbędne akcesoria winiarskie i uruchamiając pierwszy sklep internetowy. Wraz z dynamicznym rozwojem, Euro-Win zatrudniała kolejnych pracowników i inwestowała w nowe obiekty magazynowe oraz ekspozycyjne. Dziś, po dwóch dekadach działalności, Euro-Win jest liderem na polskim rynku winiarskim, oferując szeroką gamę produktów dla winiarzy, piwowarów, wędliniarzy i pszczelarzy, współpracując z wiodącymi producentami sprzętu winiarskiego w Europie.

Z okazji 20-lecia chcielibyśmy podziękować naszym klientom za zaufanie i lojalność. Państwa wsparcie było kluczowe dla naszego rozwoju i sukcesu. Z dumą patrzymy na osiągnięcia ostatnich 20 lat i z entuzjazmem spoglądamy w przyszłość, planując dalszy rozwój i innowacje. Zapraszamy do dalszej współpracy i odwiedzenia naszej nowo otwartej ekspozycji sprzętu winiarskiego, gdzie mogą Państwo znaleźć wszystko, co niezbędne do realizacji swoich pasji.